Epistem Türkiye grubu olarak, her ay bilimsel bir konu seçerek Youtube’da canlı yayında tartışıyoruz. Youtube kanalımızı bu linkten takip edebilirsiniz.

Aylık olarak yaptığımız Youtube canlı yayınlarında, bize ulaşıp sorularınıza cevap alabilir, sürpriz kitap hediyeleri kazanabilirsiniz. Youtube yayınlarına ek olarak, sizlere podcast üzerinden de ulaşmak için projelerimiz var. Detaylar için lütfen bizi takip etmeyi unutmayın!

Mayıs ayındaki YouTube yayınımızda gönüllümüz Hasan Yılmaz‘ı konuk edeceğiz. Nisan ayı yayınımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

En Güncel Yayınlarımız

24 Mart 2019 tarihli “Bir Deney Yapalım Mı?” projemizin tamamlanan ilk döneminin konuşulduğu yayınımıza YouTube kanalımızdan ya da  eski dönem “Bir Deney Yapalım Mı?” projeleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

21 Nisan 2019 Tarihli,  Embriyonik Gelişimde Aktif/Baskılanmış Genler ve Epigenetik konulu Youtube Yayınımız. Aynı zamanda blogumuzun editörlüğünü de yapan gönüllümüz Bilge San bize hem çalışmalarından hem de epiSTEM Türkiye’deki makaleleri oluştururken nasıl bir sistem izlediğimizden bahsetti.